Verschillen tussen Tablet & Mobile: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
(Nieuwe pagina aangemaakt met '{| class="wikitable" !Functionaliteit !Care-Ace Tablet !Care-Ace Mobile |- |Werklijst |Ja |Ja |- |}') |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| (2 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
| Regel 1: | Regel 1: | ||
Aangezien tablets en smartphones niet even groot zijn qua schermgrootte, zijn er verschillen qua functionaliteit tussen de tablet en smartphone versie: | |||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
!Functionaliteit | !Functionaliteit | ||
| Regel 7: | Regel 9: | ||
|Ja | |Ja | ||
|Ja | |Ja | ||
|- | |||
|Bezoek uitvoeren/blokkeren | |||
|Ja | |||
|Ja | |||
|- | |||
|Raadpleging gegevens patiënt<br/>(Adres, telefoon, huisarts, sleutelkastje) | |||
|Ja | |||
|Ja | |||
|- | |||
|Registratie bezoek | |||
|Ja | |||
|Ja | |||
|- | |||
|Registratie ongepland bezoek | |||
|Ja | |||
|Ja | |||
|- | |||
|Invoer observaties tijdens bezoek | |||
|Ja | |||
|Ja | |||
|- | |||
|Raadpleging historiek observaties | |||
|Ja | |||
|Ja | |||
|- | |||
|Invoer parameters tijdens bezoek | |||
|Ja | |||
|Ja | |||
|- | |||
|Foto's nemen tijdens bezoek | |||
|Ja | |||
|Ja | |||
|- | |||
|Invoer verpleegkundige diagnostiek | |||
|Ja | |||
|Nee | |||
|- | |||
|Invoer wondzorgdossier | |||
|Ja | |||
|Nee | |||
|- | |||
|Invoer opvolging T.I.M.E. | |||
|Ja | |||
|Nee | |||
|- | |||
|Invoer opvolging diabetes | |||
|Ja | |||
|Nee | |||
|- | |||
|Invoer opvolging palliatief | |||
|Ja | |||
|Nee | |||
|- | |||
|Wijzigen gegevens patiënt | |||
|Ja | |||
|Nee | |||
|- | |||
|Wijzigen contactpersonen patiënt | |||
|Ja | |||
|Nee | |||
|- | |||
|Invoer voorbereiding voorschrift | |||
|Ja | |||
|Nee | |||
|- | |||
|Boodschappen versturen en ontvangen | |||
|Ja | |||
|Ja | |||
|- | |||
|Raadpleging planning andere rondes | |||
|Ja (instelbaar) | |||
|Nee | |||
|- | |||
|Wijzigen planning andere rondes | |||
|Ja (instelbaar) | |||
|Nee | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Huidige versie van 10 sep 2022 om 13:05
Aangezien tablets en smartphones niet even groot zijn qua schermgrootte, zijn er verschillen qua functionaliteit tussen de tablet en smartphone versie:
| Functionaliteit | Care-Ace Tablet | Care-Ace Mobile |
|---|---|---|
| Werklijst | Ja | Ja |
| Bezoek uitvoeren/blokkeren | Ja | Ja |
| Raadpleging gegevens patiënt (Adres, telefoon, huisarts, sleutelkastje) |
Ja | Ja |
| Registratie bezoek | Ja | Ja |
| Registratie ongepland bezoek | Ja | Ja |
| Invoer observaties tijdens bezoek | Ja | Ja |
| Raadpleging historiek observaties | Ja | Ja |
| Invoer parameters tijdens bezoek | Ja | Ja |
| Foto's nemen tijdens bezoek | Ja | Ja |
| Invoer verpleegkundige diagnostiek | Ja | Nee |
| Invoer wondzorgdossier | Ja | Nee |
| Invoer opvolging T.I.M.E. | Ja | Nee |
| Invoer opvolging diabetes | Ja | Nee |
| Invoer opvolging palliatief | Ja | Nee |
| Wijzigen gegevens patiënt | Ja | Nee |
| Wijzigen contactpersonen patiënt | Ja | Nee |
| Invoer voorbereiding voorschrift | Ja | Nee |
| Boodschappen versturen en ontvangen | Ja | Ja |
| Raadpleging planning andere rondes | Ja (instelbaar) | Nee |
| Wijzigen planning andere rondes | Ja (instelbaar) | Nee |