Instelling MyCareNet via eHealth: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
(Nieuwe pagina aangemaakt met '== eHealth certificaat == De nieuwe verbinding met MyCareNet vereist de aanvraag van een eHealth-certificaat per persoon/groepspraktijk/organisatie die zal communic...') |
|||
| Regel 2: | Regel 2: | ||
De nieuwe verbinding met MyCareNet vereist de aanvraag van een eHealth-certificaat per persoon/groepspraktijk/organisatie die zal communiceren. Let op niet per rizivnummer! | De nieuwe verbinding met MyCareNet vereist de aanvraag van een eHealth-certificaat per persoon/groepspraktijk/organisatie die zal communiceren. Let op niet per rizivnummer! | ||
Het certificaat moet worden aangevraagd door die persoon of verantwoordelijke van de groepspraktijk/organisatie gebruik makend van zijn/haar identiteitskaart via de [http://www.ehealth.fgov.be/JWS/ETEE/etee-requestor_nl.jnlp tool van eHealth]. | Het certificaat moet worden aangevraagd door die persoon of verantwoordelijke van de groepspraktijk/organisatie gebruik makend van zijn/haar identiteitskaart via de [http://www.ehealth.fgov.be/JWS/ETEE/etee-requestor_nl.jnlp tool van eHealth]. Een mandaat moet dus al in orde zijn vooraleer het certificaat wordt aangevraagd aangezien de tool de juiste koppelingen opvraagd. | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
| Regel 12: | Regel 12: | ||
|Individuele verstrekker | |Individuele verstrekker | ||
|De verstrekker zelf | |De verstrekker zelf | ||
| | |Rijksregisternummer (niet rizivnummer!) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|Groepspraktijk | |Groepspraktijk | ||
|Beheerder van de groepspraktijk | |Beheerder van de groepspraktijk | ||
| | |Groepsnummer | ||
| | |||
|- | |||
|Organisatie met mandaat voor individuele verstrekker | |||
|Beheerder van de organisatie | |||
|KBO-nummer | |||
| | |||
|- | |||
|Organisatie met mandaat voor groepspraktijk | |||
|Beheerder van de organisatie | |||
|KBO-nummer | |||
| | |||
|- | |||
|Individuele persoon met mandaat voor individuele verstrekker | |||
|Mandaathouder | |||
|Rijksregisternummer | |||
| | |||
|- | |||
|Individuele persoon met mandaat voor groepspraktijk | |||
|Mandaathouder | |||
|Rijksregisternummer | |||
| | | | ||
|} | |} | ||
Versie van 26 mrt 2020 14:17
eHealth certificaat
De nieuwe verbinding met MyCareNet vereist de aanvraag van een eHealth-certificaat per persoon/groepspraktijk/organisatie die zal communiceren. Let op niet per rizivnummer!
Het certificaat moet worden aangevraagd door die persoon of verantwoordelijke van de groepspraktijk/organisatie gebruik makend van zijn/haar identiteitskaart via de tool van eHealth. Een mandaat moet dus al in orde zijn vooraleer het certificaat wordt aangevraagd aangezien de tool de juiste koppelingen opvraagd.
| Type mandaat | Aanvrager | Type certificaat | Opmerking |
|---|---|---|---|
| Individuele verstrekker | De verstrekker zelf | Rijksregisternummer (niet rizivnummer!) | |
| Groepspraktijk | Beheerder van de groepspraktijk | Groepsnummer | |
| Organisatie met mandaat voor individuele verstrekker | Beheerder van de organisatie | KBO-nummer | |
| Organisatie met mandaat voor groepspraktijk | Beheerder van de organisatie | KBO-nummer | |
| Individuele persoon met mandaat voor individuele verstrekker | Mandaathouder | Rijksregisternummer | |
| Individuele persoon met mandaat voor groepspraktijk | Mandaathouder | Rijksregisternummer |