Verschillen tussen Tablet & Mobile: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
(Nieuwe pagina aangemaakt met '{| class="wikitable" !Functionaliteit !Care-Ace Tablet !Care-Ace Mobile |- |Werklijst |Ja |Ja |- |}') |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
| Regel 8: | Regel 8: | ||
|Ja | |Ja | ||
|- | |- | ||
|Registratie bezoek | |||
|Ja | |||
|Ja | |||
|- | |||
|Registratie ongepland bezoek | |||
|Ja | |||
|Ja | |||
|- | |||
|Invoer observaties tijdens bezoek | |||
|Ja | |||
|Ja | |||
|- | |||
|Invoer parameters tijdens bezoek | |||
|Ja | |||
|Ja | |||
|- | |||
|Foto's nemen tijdens bezoek | |||
|Ja | |||
|Ja | |||
|- | |||
|Invoer verpleegkundige diagnostiek | |||
|Ja | |||
|Nee | |||
|- | |||
|Invoer wondzorgdossier | |||
|Ja | |||
|Nee | |||
|- | |||
|Invoer opvolging T.I.M.E. | |||
|Ja | |||
|Nee | |||
|- | |||
|Invoer opvolging diabetes | |||
|Ja | |||
|Nee | |||
|- | |||
|Invoer opvolging palliatief | |||
|Ja | |||
|Nee | |||
|- | |||
|Boodschappen versturen en ontvangen | |||
|Ja | |||
|Ja | |||
|- | |||
|} | |} | ||
Versie van 10 sep 2022 12:59
| Functionaliteit | Care-Ace Tablet | Care-Ace Mobile |
|---|---|---|
| Werklijst | Ja | Ja |
| Registratie bezoek | Ja | Ja |
| Registratie ongepland bezoek | Ja | Ja |
| Invoer observaties tijdens bezoek | Ja | Ja |
| Invoer parameters tijdens bezoek | Ja | Ja |
| Foto's nemen tijdens bezoek | Ja | Ja |
| Invoer verpleegkundige diagnostiek | Ja | Nee |
| Invoer wondzorgdossier | Ja | Nee |
| Invoer opvolging T.I.M.E. | Ja | Nee |
| Invoer opvolging diabetes | Ja | Nee |
| Invoer opvolging palliatief | Ja | Nee |
| Boodschappen versturen en ontvangen | Ja | Ja |