739
bewerkingen
(Nieuwe pagina aangemaakt met '{| class="wikitable" !Functionaliteit !Care-Ace Tablet !Care-Ace Mobile |- |Werklijst |Ja |Ja |- |}') |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
(2 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
Regel 1: | Regel 1: | ||
Aangezien tablets en smartphones niet even groot zijn qua schermgrootte, zijn er verschillen qua functionaliteit tussen de tablet en smartphone versie: | |||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
!Functionaliteit | !Functionaliteit | ||
Regel 7: | Regel 9: | ||
|Ja | |Ja | ||
|Ja | |Ja | ||
|- | |||
|Bezoek uitvoeren/blokkeren | |||
|Ja | |||
|Ja | |||
|- | |||
|Raadpleging gegevens patiënt<br/>(Adres, telefoon, huisarts, sleutelkastje) | |||
|Ja | |||
|Ja | |||
|- | |||
|Registratie bezoek | |||
|Ja | |||
|Ja | |||
|- | |||
|Registratie ongepland bezoek | |||
|Ja | |||
|Ja | |||
|- | |||
|Invoer observaties tijdens bezoek | |||
|Ja | |||
|Ja | |||
|- | |||
|Raadpleging historiek observaties | |||
|Ja | |||
|Ja | |||
|- | |||
|Invoer parameters tijdens bezoek | |||
|Ja | |||
|Ja | |||
|- | |||
|Foto's nemen tijdens bezoek | |||
|Ja | |||
|Ja | |||
|- | |||
|Invoer verpleegkundige diagnostiek | |||
|Ja | |||
|Nee | |||
|- | |||
|Invoer wondzorgdossier | |||
|Ja | |||
|Nee | |||
|- | |||
|Invoer opvolging T.I.M.E. | |||
|Ja | |||
|Nee | |||
|- | |||
|Invoer opvolging diabetes | |||
|Ja | |||
|Nee | |||
|- | |||
|Invoer opvolging palliatief | |||
|Ja | |||
|Nee | |||
|- | |||
|Wijzigen gegevens patiënt | |||
|Ja | |||
|Nee | |||
|- | |||
|Wijzigen contactpersonen patiënt | |||
|Ja | |||
|Nee | |||
|- | |||
|Invoer voorbereiding voorschrift | |||
|Ja | |||
|Nee | |||
|- | |||
|Boodschappen versturen en ontvangen | |||
|Ja | |||
|Ja | |||
|- | |||
|Raadpleging planning andere rondes | |||
|Ja (instelbaar) | |||
|Nee | |||
|- | |||
|Wijzigen planning andere rondes | |||
|Ja (instelbaar) | |||
|Nee | |||
|- | |- | ||
|} | |} |