739
bewerkingen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
(Een tussenliggende versie door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
Regel 1: | Regel 1: | ||
Aangezien tablets en smartphones niet even groot zijn qua schermgrootte, zijn er verschillen qua functionaliteit tussen de tablet en smartphone versie: | |||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
!Functionaliteit | !Functionaliteit | ||
Regel 5: | Regel 7: | ||
|- | |- | ||
|Werklijst | |Werklijst | ||
|Ja | |||
|Ja | |||
|- | |||
|Bezoek uitvoeren/blokkeren | |||
|Ja | |||
|Ja | |||
|- | |||
|Raadpleging gegevens patiënt<br/>(Adres, telefoon, huisarts, sleutelkastje) | |||
|Ja | |Ja | ||
|Ja | |Ja | ||
Regel 17: | Regel 27: | ||
|- | |- | ||
|Invoer observaties tijdens bezoek | |Invoer observaties tijdens bezoek | ||
|Ja | |||
|Ja | |||
|- | |||
|Raadpleging historiek observaties | |||
|Ja | |Ja | ||
|Ja | |Ja | ||
Regel 45: | Regel 59: | ||
|- | |- | ||
|Invoer opvolging palliatief | |Invoer opvolging palliatief | ||
|Ja | |||
|Nee | |||
|- | |||
|Wijzigen gegevens patiënt | |||
|Ja | |||
|Nee | |||
|- | |||
|Wijzigen contactpersonen patiënt | |||
|Ja | |||
|Nee | |||
|- | |||
|Invoer voorbereiding voorschrift | |||
|Ja | |Ja | ||
|Nee | |Nee | ||
Regel 52: | Regel 78: | ||
|Ja | |Ja | ||
|- | |- | ||
|Raadpleging planning andere rondes | |||
|Ja (instelbaar) | |||
|Nee | |||
|- | |||
|Wijzigen planning andere rondes | |||
|Ja (instelbaar) | |||
|Nee | |||
|- | |||
|} | |} |