739
bewerkingen
(Nieuwe pagina aangemaakt met '{| class="wikitable" !Functionaliteit !Care-Ace Tablet !Care-Ace Mobile |- |Werklijst |Ja |Ja |- |}') |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 8: | Regel 8: | ||
|Ja | |Ja | ||
|- | |- | ||
|Registratie bezoek | |||
|Ja | |||
|Ja | |||
|- | |||
|Registratie ongepland bezoek | |||
|Ja | |||
|Ja | |||
|- | |||
|Invoer observaties tijdens bezoek | |||
|Ja | |||
|Ja | |||
|- | |||
|Invoer parameters tijdens bezoek | |||
|Ja | |||
|Ja | |||
|- | |||
|Foto's nemen tijdens bezoek | |||
|Ja | |||
|Ja | |||
|- | |||
|Invoer verpleegkundige diagnostiek | |||
|Ja | |||
|Nee | |||
|- | |||
|Invoer wondzorgdossier | |||
|Ja | |||
|Nee | |||
|- | |||
|Invoer opvolging T.I.M.E. | |||
|Ja | |||
|Nee | |||
|- | |||
|Invoer opvolging diabetes | |||
|Ja | |||
|Nee | |||
|- | |||
|Invoer opvolging palliatief | |||
|Ja | |||
|Nee | |||
|- | |||
|Boodschappen versturen en ontvangen | |||
|Ja | |||
|Ja | |||
|- | |||
|} | |} |