739
bewerkingen
Geen bewerkingssamenvatting |
Geen bewerkingssamenvatting |
||
Regel 7: | Regel 7: | ||
|- | |- | ||
|Werklijst | |Werklijst | ||
|Ja | |||
|Ja | |||
|- | |||
|Bezoek uitvoeren/blokkeren | |||
|Ja | |||
|Ja | |||
|- | |||
|Raadpleging gegevens patiënt<br/>(Adres, telefoon, huisarts, sleutelkastje) | |||
|Ja | |Ja | ||
|Ja | |Ja | ||
Regel 19: | Regel 27: | ||
|- | |- | ||
|Invoer observaties tijdens bezoek | |Invoer observaties tijdens bezoek | ||
|Ja | |||
|Ja | |||
|- | |||
|Raadpleging historiek observaties | |||
|Ja | |Ja | ||
|Ja | |Ja | ||
Regel 47: | Regel 59: | ||
|- | |- | ||
|Invoer opvolging palliatief | |Invoer opvolging palliatief | ||
|Ja | |||
|Nee | |||
|- | |||
|Wijzigen gegevens patiënt | |||
|Ja | |||
|Nee | |||
|- | |||
|Wijzigen contactpersonen patiënt | |||
|Ja | |||
|Nee | |||
|- | |||
|Invoer voorbereiding voorschrift | |||
|Ja | |Ja | ||
|Nee | |Nee | ||
Regel 54: | Regel 78: | ||
|Ja | |Ja | ||
|- | |- | ||
|Raadpleging planning andere rondes | |||
|Ja (instelbaar) | |||
|Nee | |||
|- | |||
|Wijzigen planning andere rondes | |||
|Ja (instelbaar) | |||
|Nee | |||
|- | |||
|} | |} |