739
bewerkingen
k (→Overzicht) |
|||
(26 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
Regel 2: | Regel 2: | ||
== Overzicht == | == Overzicht == | ||
Wanneer er voor een bepaalde zorgcode geen nomenclatuurnummer in de tabel staat, kan deze zorg ook niet uitgevoerd in deze | Wanneer er voor een bepaalde zorgcode geen nomenclatuurnummer in de tabel staat, kan deze zorg ook niet uitgevoerd worden in deze verblijfslocatie. | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
Regel 34: | Regel 34: | ||
| '''B'''laaszorg '''S'''ondage | | '''B'''laaszorg '''S'''ondage | ||
|- | |- | ||
| C | | rowspan="4" | C | ||
| CO | | CO | ||
| Opvolging en toezicht '''CO'''VID-19 gerelateerde aandoening | | Opvolging en toezicht '''CO'''VID-19 gerelateerde aandoening | ||
Regel 41: | Regel 41: | ||
| 419370 | | 419370 | ||
| 419392 | | 419392 | ||
| style="background-color: #A0A0A0" | | |||
| 1x per dag, enkel cumuleerbaar met STVV | |||
|- | |||
| CVV | |||
| Voorbereiding Covid-Vaccin door verpleegkundige | |||
| colspan="2" | 419996 | |||
| style="background-color: #A0A0A0" | | |||
| style="background-color: #A0A0A0" | | |||
| style="background-color: #A0A0A0" | | |||
| 1x per dag, bovenop dagplafond | |||
|- | |||
| CV | |||
| Toediening Covid-Vaccin door verpleegkundige | |||
| colspan="2" | 419451 | |||
| style="background-color: #A0A0A0" | | |||
| style="background-color: #A0A0A0" | | |||
| style="background-color: #A0A0A0" | | |||
| 1x per dag, bovenop dagplafond | |||
|- | |||
| CG | |||
| Toediening Griep-Vaccin door verpleegkundige | |||
| colspan="2" | 419974 | |||
| style="background-color: #A0A0A0" | | |||
| style="background-color: #A0A0A0" | | |||
| style="background-color: #A0A0A0" | | |||
| 1x per dag, bovenop dagplafond | |||
|- | |- | ||
| rowspan="15" | D | | rowspan="15" | D | ||
Regel 76: | Regel 102: | ||
| 1x per patiënt | | 1x per patiënt | ||
|- | |- | ||
| DO | | <del>DO</del> | ||
| '''O'''pvolging van de patiënt op insuline of incretinemimetica | | <del>'''O'''pvolging van de patiënt op insuline of incretinemimetica</del> (tem. 30/4/2018) | ||
| colspan="2" | 423835 | | colspan="2" | <del>423835</del> | ||
| style="background-color: #A0A0A0" | | | style="background-color: #A0A0A0" | | ||
| style="background-color: #A0A0A0" | | | style="background-color: #A0A0A0" | | ||
Regel 91: | Regel 117: | ||
| 2x per kalenderjaar | | 2x per kalenderjaar | ||
|- | |- | ||
| DS | | <del>DS</del> | ||
| Op'''s'''tarteducatie en instelling op insuline en incretinemimetica | | <del>Op'''s'''tarteducatie en instelling op insuline en incretinemimetica</del> (tem. 30/4/2018) | ||
| colspan="2" | 423813 | | colspan="2" | <del>423813</del> | ||
| style="background-color: #A0A0A0" | | | style="background-color: #A0A0A0" | | ||
| style="background-color: #A0A0A0" | | | style="background-color: #A0A0A0" | | ||
Regel 127: | Regel 153: | ||
| style="background-color: #A0A0A0" | | | style="background-color: #A0A0A0" | | ||
|- | |- | ||
| DX | | <del>DX</del> | ||
| E'''x'''tra educatie bij probleemsituaties | | <del>E'''x'''tra educatie bij probleemsituaties</del> (tem. 30/4/2018) | ||
| colspan="2" | 423850 | | colspan="2" | <del>423850</del> | ||
| style="background-color: #A0A0A0" | | | style="background-color: #A0A0A0" | | ||
| style="background-color: #A0A0A0" | | | style="background-color: #A0A0A0" | | ||
Regel 180: | Regel 206: | ||
| '''G'''astro-intestinale zorg ('''T'''ubage en drainage) | | '''G'''astro-intestinale zorg ('''T'''ubage en drainage) | ||
|- | |- | ||
| rowspan="2" | | | rowspan="5" | H | ||
| HI | |||
| '''I'''nitiëren thuishospitalisatie | |||
| colspan="2" | 418574 | |||
| style="background-color: #A0A0A0" | | |||
| style="background-color: #A0A0A0" | | |||
| style="background-color: #A0A0A0" | | |||
| 1x per kalenderjaar | |||
|- | |||
| HA | |||
| '''A'''fstemmen thuishospitalisatie met ziekenhuis | |||
| colspan="2" | 418596 | |||
| style="background-color: #A0A0A0" | | |||
| style="background-color: #A0A0A0" | | |||
| style="background-color: #A0A0A0" | | |||
|- | |||
| HT | |||
| '''T'''oediening medicatie in kader van thuishospitalisatie | |||
| colspan="2" | 418611 | |||
| style="background-color: #A0A0A0" | | |||
| style="background-color: #A0A0A0" | | |||
| style="background-color: #A0A0A0" | | |||
|- | |||
| HK / HS | | HK / HS | ||
| Plaatsing verbijfskatheter | | Plaatsing verbijfskatheter | ||
Regel 198: | Regel 246: | ||
| style="background-color: #A0A0A0" | | | style="background-color: #A0A0A0" | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="7" | I | ||
| IH | | IH | ||
| '''I'''nspuiting '''H'''ypodermatisch | | '''I'''nspuiting '''H'''ypodermatisch | ||
Regel 206: | Regel 254: | ||
| 423371 | | 423371 | ||
| 423452 | | 423452 | ||
| rowspan=" | | rowspan="7" | 1x per bezoek | ||
|- | |- | ||
| II | | II | ||
Regel 243: | Regel 291: | ||
| 423393 | | 423393 | ||
| 423474 | | 423474 | ||
|- | |||
| IZ | |||
| '''I'''nspuiting subcutaan heparine (extra controle '''Z'''orgkundigen) | |||
| 423076 | |||
| 423275 | |||
| 427792 | |||
| 423371 | |||
| 423452 | |||
|- | |- | ||
| rowspan="4" | M | | rowspan="4" | M | ||
Regel 268: | Regel 324: | ||
| style="background-color: #A0A0A0" | | | style="background-color: #A0A0A0" | | ||
| style="background-color: #A0A0A0" | | | style="background-color: #A0A0A0" | | ||
| 1x per bezoek | | 1x per dag (en niet cumuleerbaar indien nog andere zorg tijdens bezoek) | ||
|- | |- | ||
| MV | | MV | ||
Regel 376: | Regel 432: | ||
| '''S'''ubcutane perfusie | | '''S'''ubcutane perfusie | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="10" | W | ||
| WA | | WA | ||
| Compressietherapie: b'''a'''ndages, compressieverbanden | | Compressietherapie: b'''a'''ndages, compressieverbanden | ||
Regel 401: | Regel 457: | ||
| 424653 | | 424653 | ||
| 424815 | | 424815 | ||
|- | |||
| WH | |||
| '''W'''ondzorg: verwijderen '''H'''echtingsmateriaal (draadjes, hechtingen) | |||
| 424336 | |||
| 424491 | |||
| 427932 | |||
| 424631 | |||
| 424793 | |||
|- | |- | ||
| WK | | WK | ||
Regel 427: | Regel 491: | ||
| 1x per maand, 3x per kalenderjaar | | 1x per maand, 3x per kalenderjaar | ||
|- | |- | ||
| WS | | <del>WS</del> | ||
| '''S'''pecifieke '''W'''ondzorg | | <del>'''S'''pecifieke '''W'''ondzorg</del> (tem. 30/11/2022) | ||
| 424373 | | <del>424373</del> | ||
| 424535 | | <del>424535</del> | ||
| 427976 | | <del>427976</del> | ||
| 424675 | | <del>424675</del> | ||
| 424830 | | <del>424830</del> | ||
| rowspan="3" | 1x per bezoek | | rowspan="3" | 1x per bezoek | ||
|- | |- |