739
bewerkingen
Label: Ongedaan gemaakt |
k (→Overzicht) |
||
(14 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
Regel 2: | Regel 2: | ||
== Overzicht == | == Overzicht == | ||
Wanneer er voor een bepaalde zorgcode geen nomenclatuurnummer in de tabel staat, kan deze zorg ook niet uitgevoerd in deze | Wanneer er voor een bepaalde zorgcode geen nomenclatuurnummer in de tabel staat, kan deze zorg ook niet uitgevoerd worden in deze verblijfslocatie. | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
Regel 34: | Regel 34: | ||
| '''B'''laaszorg '''S'''ondage | | '''B'''laaszorg '''S'''ondage | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" | C | ||
| CO | | CO | ||
| Opvolging en toezicht '''CO'''VID-19 gerelateerde aandoening | | Opvolging en toezicht '''CO'''VID-19 gerelateerde aandoening | ||
Regel 43: | Regel 43: | ||
| style="background-color: #A0A0A0" | | | style="background-color: #A0A0A0" | | ||
| 1x per dag, enkel cumuleerbaar met STVV | | 1x per dag, enkel cumuleerbaar met STVV | ||
|- | |||
| CVV | |||
| Voorbereiding Covid-Vaccin door verpleegkundige | |||
| colspan="2" | 419996 | |||
| style="background-color: #A0A0A0" | | |||
| style="background-color: #A0A0A0" | | |||
| style="background-color: #A0A0A0" | | |||
| 1x per dag, bovenop dagplafond | |||
|- | |- | ||
| CV | | CV | ||
| Toediening | | Toediening Covid-Vaccin door verpleegkundige | ||
| 419451 | | colspan="2" | 419451 | ||
| | | style="background-color: #A0A0A0" | | ||
| style="background-color: #A0A0A0" | | |||
| style="background-color: #A0A0A0" | | | style="background-color: #A0A0A0" | | ||
| 1x per dag, bovenop dagplafond | |||
|- | |||
| CG | |||
| Toediening Griep-Vaccin door verpleegkundige | |||
| colspan="2" | 419974 | |||
| style="background-color: #A0A0A0" | | | style="background-color: #A0A0A0" | | ||
| style="background-color: #A0A0A0" | | | style="background-color: #A0A0A0" | | ||
| 1x per dag | | style="background-color: #A0A0A0" | | ||
| 1x per dag, bovenop dagplafond | |||
|- | |- | ||
| rowspan="15" | D | | rowspan="15" | D | ||
Regel 191: | Regel 206: | ||
| '''G'''astro-intestinale zorg ('''T'''ubage en drainage) | | '''G'''astro-intestinale zorg ('''T'''ubage en drainage) | ||
|- | |- | ||
| rowspan="2" | | | rowspan="5" | H | ||
| HI | |||
| '''I'''nitiëren thuishospitalisatie | |||
| colspan="2" | 418574 | |||
| style="background-color: #A0A0A0" | | |||
| style="background-color: #A0A0A0" | | |||
| style="background-color: #A0A0A0" | | |||
| 1x per kalenderjaar | |||
|- | |||
| HA | |||
| '''A'''fstemmen thuishospitalisatie met ziekenhuis | |||
| colspan="2" | 418596 | |||
| style="background-color: #A0A0A0" | | |||
| style="background-color: #A0A0A0" | | |||
| style="background-color: #A0A0A0" | | |||
|- | |||
| HT | |||
| '''T'''oediening medicatie in kader van thuishospitalisatie | |||
| colspan="2" | 418611 | |||
| style="background-color: #A0A0A0" | | |||
| style="background-color: #A0A0A0" | | |||
| style="background-color: #A0A0A0" | | |||
|- | |||
| HK / HS | | HK / HS | ||
| Plaatsing verbijfskatheter | | Plaatsing verbijfskatheter | ||
Regel 395: | Regel 432: | ||
| '''S'''ubcutane perfusie | | '''S'''ubcutane perfusie | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="10" | W | ||
| WA | | WA | ||
| Compressietherapie: b'''a'''ndages, compressieverbanden | | Compressietherapie: b'''a'''ndages, compressieverbanden | ||
Regel 406: | Regel 443: | ||
|- | |- | ||
| WB | | WB | ||
| '''W'''ondzorg: '''B'''ioactief verband | | '''W'''ondzorg: '''B'''ioactief verband | ||
| 424255 | | 424255 | ||
| 424410 | | 424410 | ||
Regel 422: | Regel 458: | ||
| 424815 | | 424815 | ||
|- | |- | ||
| | | WH | ||
| | | '''W'''ondzorg: verwijderen '''H'''echtingsmateriaal (draadjes, hechtingen) | ||
| | | 424336 | ||
| | | 424491 | ||
| | | 427932 | ||
| | | 424631 | ||
| | | 424793 | ||
|- | |- | ||
| WK | | WK | ||
Regel 455: | Regel 491: | ||
| 1x per maand, 3x per kalenderjaar | | 1x per maand, 3x per kalenderjaar | ||
|- | |- | ||
| | | <del>WS</del> | ||
| <del>'''S'''pecifieke '''W'''ondzorg</del> (tem. 30/11/2022) | |||
| <del>424373</del> | |||
| <del>424535</del> | |||
| <del>427976</del> | |||
| <del>424675</del> | |||
| <del>424830</del> | |||
| '''S'''pecifieke '''W'''ondzorg ( | |||
| 424373 | |||
| 424535 | |||
| 427976 | |||
| 424675 | |||
| 424830 | |||
| rowspan="3" | 1x per bezoek | | rowspan="3" | 1x per bezoek | ||
|- | |- | ||
| WV | | WV |