739
bewerkingen
k (→Overzicht) |
|||
(9 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
Regel 34: | Regel 34: | ||
| '''B'''laaszorg '''S'''ondage | | '''B'''laaszorg '''S'''ondage | ||
|- | |- | ||
| C | | rowspan="4" | C | ||
| CO | | CO | ||
| Opvolging en toezicht '''CO'''VID-19 gerelateerde aandoening | | Opvolging en toezicht '''CO'''VID-19 gerelateerde aandoening | ||
Regel 43: | Regel 43: | ||
| style="background-color: #A0A0A0" | | | style="background-color: #A0A0A0" | | ||
| 1x per dag, enkel cumuleerbaar met STVV | | 1x per dag, enkel cumuleerbaar met STVV | ||
|- | |||
| CVV | |||
| Voorbereiding Covid-Vaccin door verpleegkundige | |||
| colspan="2" | 419996 | |||
| style="background-color: #A0A0A0" | | |||
| style="background-color: #A0A0A0" | | |||
| style="background-color: #A0A0A0" | | |||
| 1x per dag, bovenop dagplafond | |||
|- | |||
| CV | |||
| Toediening Covid-Vaccin door verpleegkundige | |||
| colspan="2" | 419451 | |||
| style="background-color: #A0A0A0" | | |||
| style="background-color: #A0A0A0" | | |||
| style="background-color: #A0A0A0" | | |||
| 1x per dag, bovenop dagplafond | |||
|- | |||
| CG | |||
| Toediening Griep-Vaccin door verpleegkundige | |||
| colspan="2" | 419974 | |||
| style="background-color: #A0A0A0" | | |||
| style="background-color: #A0A0A0" | | |||
| style="background-color: #A0A0A0" | | |||
| 1x per dag, bovenop dagplafond | |||
|- | |- | ||
| rowspan="15" | D | | rowspan="15" | D | ||
Regel 182: | Regel 206: | ||
| '''G'''astro-intestinale zorg ('''T'''ubage en drainage) | | '''G'''astro-intestinale zorg ('''T'''ubage en drainage) | ||
|- | |- | ||
| rowspan="5" | H | |||
| HI | | HI | ||
| '''I''' | | '''I'''nitiëren thuishospitalisatie | ||
| 418574 | | colspan="2" | 418574 | ||
| | | style="background-color: #A0A0A0" | | ||
| | | style="background-color: #A0A0A0" | | ||
| | |||
| style="background-color: #A0A0A0" | | | style="background-color: #A0A0A0" | | ||
| 1x per kalenderjaar | |||
|- | |- | ||
| HA | | HA | ||
| | | '''A'''fstemmen thuishospitalisatie met ziekenhuis | ||
| 418596 | | colspan="2" | 418596 | ||
| | | style="background-color: #A0A0A0" | | ||
| | | style="background-color: #A0A0A0" | | ||
| | |||
| style="background-color: #A0A0A0" | | | style="background-color: #A0A0A0" | | ||
|- | |- | ||
| HT | | HT | ||
| '''T'''oediening medicatie in kader van thuishospitalisatie | | '''T'''oediening medicatie in kader van thuishospitalisatie | ||
| 418611 | | colspan="2" | 418611 | ||
| | | style="background-color: #A0A0A0" | | ||
| | | style="background-color: #A0A0A0" | | ||
| | |||
| style="background-color: #A0A0A0" | | | style="background-color: #A0A0A0" | | ||
|- | |- | ||
| HK / HS | | HK / HS | ||
| Plaatsing verbijfskatheter | | Plaatsing verbijfskatheter | ||
Regel 410: | Regel 432: | ||
| '''S'''ubcutane perfusie | | '''S'''ubcutane perfusie | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="10" | W | ||
| WA | | WA | ||
| Compressietherapie: b'''a'''ndages, compressieverbanden | | Compressietherapie: b'''a'''ndages, compressieverbanden | ||
Regel 435: | Regel 457: | ||
| 424653 | | 424653 | ||
| 424815 | | 424815 | ||
|- | |||
| WH | |||
| '''W'''ondzorg: verwijderen '''H'''echtingsmateriaal (draadjes, hechtingen) | |||
| 424336 | |||
| 424491 | |||
| 427932 | |||
| 424631 | |||
| 424793 | |||
|- | |- | ||
| WK | | WK | ||
Regel 461: | Regel 491: | ||
| 1x per maand, 3x per kalenderjaar | | 1x per maand, 3x per kalenderjaar | ||
|- | |- | ||
| WS | | <del>WS</del> | ||
| '''S'''pecifieke '''W'''ondzorg | | <del>'''S'''pecifieke '''W'''ondzorg</del> (tem. 30/11/2022) | ||
| 424373 | | <del>424373</del> | ||
| 424535 | | <del>424535</del> | ||
| 427976 | | <del>427976</del> | ||
| 424675 | | <del>424675</del> | ||
| 424830 | | <del>424830</del> | ||
| rowspan="3" | 1x per bezoek | | rowspan="3" | 1x per bezoek | ||
|- | |- |