739
bewerkingen
k (→Overzicht) |
|||
(4 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
Regel 34: | Regel 34: | ||
| '''B'''laaszorg '''S'''ondage | | '''B'''laaszorg '''S'''ondage | ||
|- | |- | ||
| C | | rowspan="4" | C | ||
| CO | | CO | ||
| Opvolging en toezicht '''CO'''VID-19 gerelateerde aandoening | | Opvolging en toezicht '''CO'''VID-19 gerelateerde aandoening | ||
Regel 43: | Regel 43: | ||
| style="background-color: #A0A0A0" | | | style="background-color: #A0A0A0" | | ||
| 1x per dag, enkel cumuleerbaar met STVV | | 1x per dag, enkel cumuleerbaar met STVV | ||
|- | |||
| CVV | |||
| Voorbereiding Covid-Vaccin door verpleegkundige | |||
| colspan="2" | 419996 | |||
| style="background-color: #A0A0A0" | | |||
| style="background-color: #A0A0A0" | | |||
| style="background-color: #A0A0A0" | | |||
| 1x per dag, bovenop dagplafond | |||
|- | |||
| CV | |||
| Toediening Covid-Vaccin door verpleegkundige | |||
| colspan="2" | 419451 | |||
| style="background-color: #A0A0A0" | | |||
| style="background-color: #A0A0A0" | | |||
| style="background-color: #A0A0A0" | | |||
| 1x per dag, bovenop dagplafond | |||
|- | |||
| CG | |||
| Toediening Griep-Vaccin door verpleegkundige | |||
| colspan="2" | 419974 | |||
| style="background-color: #A0A0A0" | | |||
| style="background-color: #A0A0A0" | | |||
| style="background-color: #A0A0A0" | | |||
| 1x per dag, bovenop dagplafond | |||
|- | |- | ||
| rowspan="15" | D | | rowspan="15" | D | ||
Regel 467: | Regel 491: | ||
| 1x per maand, 3x per kalenderjaar | | 1x per maand, 3x per kalenderjaar | ||
|- | |- | ||
| WS | | <del>WS</del> | ||
| '''S'''pecifieke '''W'''ondzorg | | <del>'''S'''pecifieke '''W'''ondzorg</del> (tem. 30/11/2022) | ||
| 424373 | | <del>424373</del> | ||
| 424535 | | <del>424535</del> | ||
| 427976 | | <del>427976</del> | ||
| 424675 | | <del>424675</del> | ||
| 424830 | | <del>424830</del> | ||
| rowspan="3" | 1x per bezoek | | rowspan="3" | 1x per bezoek | ||
|- | |- |