739
bewerkingen
k (→Overzicht) |
|||
(2 tussenliggende versies door dezelfde gebruiker niet weergegeven) | |||
Regel 34: | Regel 34: | ||
| '''B'''laaszorg '''S'''ondage | | '''B'''laaszorg '''S'''ondage | ||
|- | |- | ||
| C | | rowspan="4" | C | ||
| CO | | CO | ||
| Opvolging en toezicht '''CO'''VID-19 gerelateerde aandoening | | Opvolging en toezicht '''CO'''VID-19 gerelateerde aandoening | ||
Regel 43: | Regel 43: | ||
| style="background-color: #A0A0A0" | | | style="background-color: #A0A0A0" | | ||
| 1x per dag, enkel cumuleerbaar met STVV | | 1x per dag, enkel cumuleerbaar met STVV | ||
|- | |||
| CVV | |||
| Voorbereiding Covid-Vaccin door verpleegkundige | |||
| colspan="2" | 419996 | |||
| style="background-color: #A0A0A0" | | |||
| style="background-color: #A0A0A0" | | |||
| style="background-color: #A0A0A0" | | |||
| 1x per dag, bovenop dagplafond | |||
|- | |||
| CV | |||
| Toediening Covid-Vaccin door verpleegkundige | |||
| colspan="2" | 419451 | |||
| style="background-color: #A0A0A0" | | |||
| style="background-color: #A0A0A0" | | |||
| style="background-color: #A0A0A0" | | |||
| 1x per dag, bovenop dagplafond | |||
|- | |||
| CG | |||
| Toediening Griep-Vaccin door verpleegkundige | |||
| colspan="2" | 419974 | |||
| style="background-color: #A0A0A0" | | |||
| style="background-color: #A0A0A0" | | |||
| style="background-color: #A0A0A0" | | |||
| 1x per dag, bovenop dagplafond | |||
|- | |- | ||
| rowspan="15" | D | | rowspan="15" | D |