737
bewerkingen
Geen bewerkingssamenvatting |
|||
Regel 32: | Regel 32: | ||
|WK | |WK | ||
|Steunkousen | |Steunkousen | ||
|- | |||
|Nee | |||
|WC | |||
|Stomazorg (enkel WC met omschrijving stomazorg) | |||
|- | |||
|Ja | |||
|WA | |||
|Bandages | |||
|- | |||
|Ja | |||
|GM | |||
|Gastro-intestinale zorg: verwijderen van faecalomen | |||
|- | |||
|Ja | |||
|IZ | |||
|Inspuiting subcutaan van fraxiparine (deze zorgcode IZ mag ook bij verpleegkundigen gepland worden, komt overeen met IS) | |||
|} | |} | ||
== Controlebezoeken == | == Controlebezoeken == |