Hoe met zorgkundigen werken in Care-Ace: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
Regel 48: | Regel 48: | ||
|GM | |GM | ||
|Gastro-intestinale zorg: verwijderen van faecalomen | |Gastro-intestinale zorg: verwijderen van faecalomen | ||
|- | |||
|Ja | |||
|WO | |||
|Oogindruppeling | |||
|- | |- | ||
|Ja | |Ja |