739
bewerkingen
Regel 48: | Regel 48: | ||
|IZ | |IZ | ||
|Inspuiting subcutaan van fraxiparine (deze zorgcode IZ mag ook bij verpleegkundigen gepland worden, komt overeen met IS) | |Inspuiting subcutaan van fraxiparine (deze zorgcode IZ mag ook bij verpleegkundigen gepland worden, komt overeen met IS) | ||
|- | |||
|Ja | |||
|MP | |||
|Toedienen van medicatie psychiatrische patiënten | |||
|} | |} | ||
== Controlebezoeken == | == Controlebezoeken == |