Hoe met zorgkundigen werken in Care-Ace: verschil tussen versies
Naar navigatie springen
Naar zoeken springen
← Oudere bewerking
Nieuwere bewerking →
Hoe met zorgkundigen werken in Care-Ace
(bekijk bron)
Versie van 14 sep 2020 16:45
28 bytes toegevoegd
,
14 sep 2020 16:45
→Toegelaten zorgen
Versie van 14 sep 2020 15:33
(
brontekst bekijken
)
Peter
(
overleg
|
bijdragen
)
k
(
→Toegelaten zorgen
)
← Oudere bewerking
Versie van 14 sep 2020 16:45
(
brontekst bekijken
)
Peter
(
overleg
|
bijdragen
)
(
→Toegelaten zorgen
)
Nieuwere bewerking →
Regel 48:
Regel 48:
|GM
|GM
|Gastro-intestinale zorg: verwijderen van faecalomen
|Gastro-intestinale zorg: verwijderen van faecalomen
|-
|Ja
|WO
|Oogindruppeling
|-
|-
|Ja
|Ja
Peter
bureaucraten
,
beheerders
739
bewerkingen
Navigatiemenu
Persoonlijke hulpmiddelen
Inloggen
Naamruimten
Pagina
Overleg
Nederlands
uitgevouwen
samenvouwen
Weergaven
Lezen
Brontekst bekijken
Geschiedenis weergeven
Meer
uitgevouwen
samenvouwen
Zoeken
Navigatie
Hoofdpagina
Care-Ace
Care-Ace Tablet
Care-Ace Mobile
Recente wijzigingen
Hulpmiddelen
Speciale pagina's
Printvriendelijke versie